صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیر پرستاری بیمارستان سوم شعبان

مراسم تکریم و معارفه مدیر پرستاری بیمارستان سوم شعبان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و به نقل از  بیمارستان سوم شعبان دماوند،  این مراسم  با حضور فرزام معاون فرماندار  شهرستان دماوند، دکتر مسلمی فرد رییس بیمارستان، دکتر نیری  مدیر بیمارستان، دکتر جعفری معاون درمان بیمارستان و جمعی از اعضای پرستاری و کارکنان بیمارستان در سالن آمفی تئاتر این بیمارستان برگزار شد.

 

در این مراسم دکتر مسلمی فرد، رییس بیمارستان، ضمن تشکر از پرسنل زحمتکش پرستاری بیمارستان که علیرغم کمبود نیروی انسانی و شرایط ویژه فعالیت در بخش ها با حسن نیت به انجام وظیفه پرستاری مشغولند، گفت: از سرکار خانم باقر کاظمی که با شخصیتی والا و حس مسئولیت پذیری در دوران تصدی مدیریت پرستاری بیمارستان، پیگیر حل مسائل و انجام امور پرستاری بودند، تشکر ویژه می کنم.

 

وی در ادامه با اشاره به شیوه انتخاب مریم خلیقی به عنوان مدیر جدید پرستاری بیمارستان، ابراز امیدواری کرد که مدیر جدید با آرامش و تسلط و تقویت حس تعلق خاطر در پرسنل و جلب همکاری،بتواند مسئولیت خود را در پیشبرد اهداف مجموعه به سرانجام برساند.

 

در ادامه خانم خلیقی، مدیر پرستاری بیمارستان با اشاره به این که ارائه خدمت به بیماران، به جهت نوع خدمت بی نظیر است و نیاز به دانش، آگاهی، آرامش و صبوری دارد، ضمن تشکر از خدمت صادقانه خانم باقر کاظمی ابراز امیدواری کرد که پرسنل مانند گذشته با حفظ یکدلی ایشان را در رسیدن به اهداف سازمانی یاری دهند.

 

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که با حمایت پرسنل و مسئولین بیمارستان بتواند در راه ارتقای کیفیت ارائه خدمت به بیماران مثمرثمر باشد.

 

 انتهای پیام/


١٠:٤٦ - دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٨١٧٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٣