صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فروش صندلی در دانشکده کذب محض است/ جزئیات کلاهبرداری با عنوان دانشجوی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی

فردی که با جعل عنوان دانشجوی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی اقدام به کلاهبرداری درفضای مجازی کرده بود با طرح شکایت از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دستگیر شد.


دکتر محسن دالبند رئیس دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در این باره گفت: فردی کلاهبردار چندی قبل با سوء استفاده از فضای ورودی مخصوص بیماران وارد دانشکده دندانپزشکی شده و ضمن حضور در برخی فضاهای آموزشی، اقدام به تبلیغات در فضای مجازی نموده و خود را به عنوان دانشجوی نخبه این دانشگاه معرفی کرده است.

 

دکتر دالبند توضیح داد: این فرد با برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی و حتی برخی شبکه های تلویزیونی اقدام به تبلیغات شخصی خود در رابطه با مشاوره های کنکور و برنامه ریزی آموزشی کرده است.

 

وی ضمن رد هرگونه ارتباط آموزشی این فرد با دانشکده افزود: نامبرده فاقد هرگونه سابقه در سامانه های یکپارچه آموزشی و بایگانی پرونده های آموزشی دانشگاه است و هیچگونه رابطه ای اعم از آموزشی و مشابه آن با دانشکده دندانپزشکی ندارد.

 

دکتر دالبند موضوع فروش صندلی و اخذ شهریه برای پذیرش این دانشجو را شدیدا تکذیب کرد و افزود: پذیرش دانشجو در این دانشکده از طریق سازمان سنجش و بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت صورت می گیرد.

 

وی خبر داد: به محض اطلاع از تخلف و سوء استفاده صورت گرفته، فرد کلاهبردار تحویل مراجع انتظامی و قضایی شد و دانشکده اقدام به طرح شکایت کرد و تا رسیدگی نهایی به این پرونده پیگیری قضایی را ادامه خواهد داد.

 

انتهای پیام/


١٥:٢٦ - دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٦١٥    /    تعداد نمایش : ٥٣٤