صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 99-98 اعلام شد

معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون مقطع کارشناسی ارشد، در اطلاعیه ای جزئیات ثبت نام پذیرفته شدگان را اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدگان آزمون مقطع کارشناسی ارشد از 30 شهریور تا یکم مهرماه مهلت دارند با مراجعه به آدرس الکترونیکی http://medical.sbmu.ac.ir برای ثبت نام اینترنتی شامل تکمیل فرم ها و ارسال مدارک لازم با وارد کردن کد ملی به عنوان کد کاربری و نیز رمز عبور اقدام کنند.

ثبت نام در بازه زمانی اعلام شده الزامی است و در صورت عدم دریافت کد رهگیری که به منزله اتمام فرآیند ثبت نام است شروع دوره امکان پذیر نیست.

 

پذیرفته شدگان باید پس از ثبت نام اینترنتی، هفتم و هشتم مهرماه با همراه داشتن اصل کلیه مدارک و اصل سند تعهد محضری طبق دستور العمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شش قطعه عکس سه در چهار طبق جدول زمان بندی به صورت حضوری به مدیریت امور تحصیلات تکمیلی دانشکده مربوطه مراجعه کرده و ثبت نام خود را قطعی کنند.

 

پدیرفته شدگان پردیس خودگردان و یادگیری الکترونیکی (مجازی) از سپردن تعهد محضری معاف اند.

 

دانشجویان پذیرفته شده با پرداخت شهریه (پردیس خودگردان) برای اطلاع از مراحل حقوقی خود می توانند به دانشکده مربوطه مراجعه کنند.

 

برای اطلاع از جدول زمان بندی مراجعه حضوری اینجا کلیک کنید.

 

انتهای پیام/


١٢:٢٧ - چهارشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٧١٨    /    تعداد نمایش : ١٣٤٥