صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

با حکم وزیر بهداشت؛ سرپرست دانشگاه منصوب شد

با حکم وزیر بهداشت، دکتر علیرضا زالی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منصوب شد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر علیرضا زالی
 
استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی
 
با عنایت به سوابق ارزشمند مدیریتی و تجربیات گرانقدر حضرتعالی در نظام سلامت کشور، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منصوب می شوید تا با اتکال به خداوند متعال و استفاده از تجربیات ارزنده خود در جهت تعالی کلیه امور دانشگاه اهتمام نمایید.
 
اعضای محترم هیات علمی و کارکنان صدیق دانشگاه در انجام این وظیفه خطیر و مهم جنابعالی را یاری خواهند نمود. امید است به یاری پروردگار در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.
 
دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 

همچنین دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی از خدمات دکتر آقاجانی در طول دوران تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی قدردانی کرد.

 

متن این پیام  به شرح زیر است:

 

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد آقاجانی

     خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر وشایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

 

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

انتهای پیام/

 

 


٢١:٢٧ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٦٩٩    /    تعداد نمایش : ٦٨٦٢