صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مانور پناه گیری صحیح و تخلیه امن در دانشگاه برگزار شد

همزمان با  هفته ملی  کاهش اثرات بلایای طبیعی در مرکز بهداشت شرق دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی مانور پناه گیری صحیح و تخلیه امن برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکزبهداشت شرق تهران، همزمان با هفته ملی  کاهش اثرات بلایای طبیعی  که 13  تا 19اکتبر مصادف با 21 تا 27 مهرماه 98 با شعار " ماندگار، پایدار و مقاوم بسازیم "  چندین کارگاه تمرین اطفاء حریق و مانور پناه گیری صحیح و تخلیه امن در مراکز خدمات جامع سلامت شهری  مرکز بهداشت شرق تهران برگزارشد.

 

در هریک از این مانورهای نمادین که با حضور نیروهای عملیاتی آتش نشانی و اورژانس 115 در مراکز تابعه مرکز بهداشت شرق برگزار شد، کارشناسان سازمان آتش نشانی آموزش های لازم را به صورت تئوری و فشرده به کارکنان و مراجعین این مراکز ارائه دادند.

 

 در بخش مانورهای پناه گیری صحیح و تخلیه امن ، نیروها ی آموزش دیده از تمامی واحدهای تخصصی مرکز بهداشت شرق، با حضور نیروهای آتش نشانی، نیروهای انتظامی امنیتی منطقه و اورژانس 115، باعملیات ویژه بهداشتی و درمانی وظایف خود را به نمایش گذاشتند.

 

همچنین سنجش مهارت  تیم ها در زمینه تخلیه و پناه گیری صحیح نیز در زمان حوادث مورد ارزیابی قرار گرفت و در پایان این مانور طی نشستی نقاط قوت و ضعف این عملیات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

انتهای پیام/


١٢:٠٦ - سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٤٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٥