صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

لزوم توجه به نیروی انسانی در بخش قلب و عروق بیمارستان شهید مدرس

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دیدار با اعضای هیئت علمی گروه قلب و عروق دانشگاه، با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به بخش قلب و عروق بیمارستان شهید مدرس، اولین گام در جهت درآمدزایی در این بخش را ایجاد انگیزه در میان اساتید و اعضای هیئت علمی دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر زالی در دیدار با اعضای هیئت علمی گروه قلب و عروق دانشگاه، با تاکید بر اهمیت وجود نگاهی ملی به بیمارستان شهید مدرس، اظهار کرد: مجموعه همکاران مختلف در بخش قلب دانشگاه، باید تلاش کنند تا سیاست گذاری در بیمارستان شهید مدرس به سمتی پیش برود تا این بیمارستان به جایگاه واقعی خود در حوزه تخصصی خدمات درمانی قلب و عروق دست یابد.
 
وی گام نخست در جهت هویت بخشیدن به بخش قلب و عروق این بیمارستان را، جدا از بحث مالی و تجهیزاتی، توجه به نیروی انسانی دانست و گفت: اگر نیروی انسانی با انگیزه و پشتکار آستین بالا نزند، مشکلات یکی پس از دیگری به وجود می آید.البته بیمارستان مدرس اساتید و اعضای هیئت علمی با انگیزه ای دارد که بخش عظیمی از کار را پیش می برند.
 
دکتر زالی حضور افراد با پیشینه اجرایی در این بیمارستان را برگ برنده آن اعلام کرد و افزود:  این پتانسیل اجرایی دانشمند و فهیم به ما کمک می کند تا راه حل مشکلات را بیابیم. 
 
رئیس دانشگاه اظهار کرد: با وجود نگاهی باکرامت و ایجاد فضایی با نشاط، این بیمارستان می تواند بهترین بخش قلب و عروق را در میان تمامی مراکز قلب تهران داشته باشد.
 
وی در پایان با اشاره به اینکه تنها بخش قلب و عروق در غرب تهران، متعلق به بیمارستان شهید مدرس است، در خصوص همراهی معاونت درمان وزارت بهداشت در این زمینه ابراز امیدواری کرد.
 
انتهای پیام/


١٨:٠٠ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٠٨٧    /    تعداد نمایش : ٤٠٧