صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

7 سال یکه‌تازی دانشگاه در کمیته تحقیقات دانشجویی در جشنواره «رازی» /جایزه بخش ابداعات، اختراعات و فناوری به محقق دانشگاه رسید

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رتبه سوم ابداعات، اختراعات و فناوری بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی «رازی» را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، امروز دوشنبه 23 دی ماه در بیست و پنجمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی که در سالن همایش های بین المللی رازی برگزار شد، از برگزیدگان  با حضوردکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و جمعی از مسئولان تقدیر شد.
 

 

در این جشنواره  دکتر آرش خجسته رئیس دانشکده فناوری های نوین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش کمیته ابداعات و اختراعات رتبه سوم  این بخش را جهت اختراع "استخوان نیمه زنده" از آن خود کرد.

 

 

همچنین کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای هفتمین سال متوالی عنوان برگزیده نخست این بخش را به خود اختصاص داد.

 

 

این جشنواره که به افتخار محمد زکریای رازی طبیب، شیمی‌دان، داروساز و فیلسوف بزرگ ایرانی «رازی» نام گرفته است، از سال 1374 هر سال دی‌ماه بر اساس بند 4 از اصل سوم قانون اساسی ایران مبنی بر تقویت روح بررسی، تتبع و ابتکار در راستای اهداف وزارت بهداشت و برای تجلیل از مقام و منزلت پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی  برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/


١٣:٢٣ - دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٨٧٥٧١    /    تعداد نمایش : ٦٤٩