صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سیزدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور برگزار می شود/13 فروردین آخرین مهلت دریافت چیکده مقالات

سیزدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشورسوم  اردیبهشت ۱۳۹۹توسط بسیج دانشجویی و دانشکده بهداشت و ایمنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد.


 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور با شعار «دانشــجوی کارآفرین؛ نماد پویایی سلامت» در ۷محور اصلی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار، بهداشت عمومی، بهداشت محیط، ارگونومی، مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست، سلامت در بلایا و فوریت ها و اپیدمیولوژی برگزار خواهد شد.

 

در سیزدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته‌های حوزه بهداشت بهداشت حرفه‌ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی و آموزش بهداشت مطرح می‌شود و در کنار مقالات علمی سخنرانی و پوستر، شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرین، متخصصین کارآفرینی در حوزه سلامت و واحدهای فناوری فعال در زمینه علوم بهداشتی و سلامت گروه های مختلف جامعه در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود را دارند.

 

هیئت‌رئیسه همایش، در راستای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن سیزدهمین دوره‌ این همایش از تمامی متخصصان، صاحب‌نظران، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرین و واحدهای فناوری دعوت به عمل می‌آورند تا با حضور و شرکت در همایش در احیا و اعتلای جایگاه رشته‌های حوزه بهداشت در کشور تأثیرگذار باشند.

 

مقالات این همایش در سه مرحله توسط متخصصین رشته‌های بهداشت، داوری و درنهایت به‌صورت پوستر یا سخنرانی ارائه خواهند شد.

 

همچنین مهلت دریافت چیکده مقالات این همایش ۱۳فروردین ۱۳۹۹به پایان می‌رسد و گواهی این همایش همراه با امتیاز بازآموزی توسط معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی صادر می‌شود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور اینجا مراجعه کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در دوازدهمین دوره این همایش که در ۱۱اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸برگزار شد، تعداد ۶۷۲مقاله از ۳۳استان کشور به همایش ارسال شد و درمجموع ۴۵۰نفر از فعالان و دانشجویان حوزه علوم بهداشتی از سراسر کشور در این همایش شرکت داشتند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار:7701س.ق

 


١٢:٥٤ - چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٦٧٦    /    تعداد نمایش : ٣١٦