صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از مرکز غربالگری کووید 19 شمیرانات

 دکتر محمدعلی امام هادی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه از سانتر غربالگری کووید 19 شبکه بهداشت و درمان شمیرانات بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از شبکه بهداشت و درمان شمیرانات، دکتر امام هادی ضمن بازدید از سانتر غربالگری شبکه از نزدیک در جریان روند ارایه خدمات قرار گرفت.

 در حاشیه این بازدید در نشستی دکتر عموزاده مدیر شبکه  به بیان توضیحاتی درخصوص روند کار این واحد پرداخت و گفت: این مرکز از پنجم فروردین ماه با تجهیز  سالن اجتماعات و رعایت تمامی نکات و اقدامات بهداشتی راه اندازی اندازی شد و با حضور دانشجویان علاقمند و فعال گروه پزشکی مورد بهره برداری قرار گرفت.

در ادامه نشست توضیحات مبسویطی درخصوص روند اجرای این طرح ملی توسط معاون بهداشتی شبکه و کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقای سلامت ارایه شد.

دکتر امام هادی در ادامه بازدید از سانتر غربالگر ی از زحمات همکاران مجموعه و کاربران مرکز  تقدیر کرد و  اجرای طرح غربالگری کووید 19 را اقدامی سودمند و نتیجه بخش در راستای کنترل و پیشگیری بیماری کرونا برشمرد کهدر کنار سایر برنامه های بهداشتی و پیشگیری می تواند در کاهش شیوع بیماری موثر باشد.

در این بازدید سید صالحی معاون اجرایی معاونت دانشجویی، دکتر مصطفوی رئیس ستاد کرونای معاونت دانشجویی فرهنگی، هاشم ورزی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٤:٤٨ - سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩    /    عدد : ٩٠٤٥٨    /    تعداد نمایش : ١٣٨