صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: فعالیت های دانشگاهی باید دارای پیوست فرهنگی باشد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در کمیته تخصصی شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تاکید کرد: تمامی فعالیت های دانشگاهی باید پیوست فرهنگی داشته باشد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی، کمیته تخصصی شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با حضور دکتر امام هادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و سایر اعضا تشکیل شد.

 

در این نشست دکتر محمد علی امام هادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تاکید کرد: مبحث فرهنگ به حدی گسترده است که تمامی فعالیت های مختلف علمی، پژوهشی و آموزشی و... در دانشگاه باید دارای پیوست فرهنگی باشد.

 

وی با اشاره به تأثیر پژوهش در اجرای برنامه های فرهنگی گفت: هدف ما این است که تمام فعالیت های فرهنگی قبل از اجرا از پیش زمینه پژوهش و تحقیقات آکادمیک برخودار شوند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تاکید کرد: این تحقیقات باید دارای خروجی مشخص با جنبه کاربردی برای اجرای فعالیت های فرهنگی باشند.

 

در نشست مذکور طرح اندیشکده شایستگی های فرهنگی بهشتی ارایه شد و مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه پس از بحث و تبادل نظر اعضا اجرای طرح افکار سنجی فرهنگی، اجتماعی، سیاسی ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به تصویب رسید.

 

کمیته تخصصی شورای فرهنگی و اجتماعی با هدف هم اندیشی در مورد طرح های پیشنهادی، قبل از مطرح شدن در شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تشکیل می شود.

 

 انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٦:٠٤ - چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩    /    عدد : ٩٤٢٢٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٧