صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی بیهوشی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به نقش اثرگذار فعالان عرصه بیهوشی در درمان بیماران کرونایی، در پیامی روز جهانی بیهوشی را به تمامی فعالان این عرصه به ویژه متخصصان بیهوشی و کارشناسان هوشبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک گفت.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی در پیامی فرا رسیدن ۲۴ مهرماه، روز جهانی بیهوشی را به متخصصان بیهوشی و کارشناسان هوشبری تبریک گفت.
 


متن پیام دکتر زالی به شرح زیر است:

فرا رسیدن ۲۴ مهرماه، روز جهانی بیهوشی، فرصت مغتنمی است برای قدردانی از تلاش های ارزشمند فعالان عرصه بیهوشی که با به کارگیری مهارت و دانش خود نقش بسزایی در درمان بیماران ایفا می کنند.

در این روزهای سخت نبرد با کرونا که آوازه مسئولیت پذیری و نوع دوستی سپیدپوشان کادر بهداشت و درمان در سراسر گیتی پیچیده است، اهمیت دانش و تلاش های باارزش و سرنوشت ساز متخصصان بیهوشی در نجات جان انسان ها بیش از هر زمان بر همگان عیان شده است.

خوشبختانه ثمرات توجه به آموزش تخصصی از سال های پیش تا کنون، امروزه در بحران کرونا بیش از هر زمان به مدد جامعه آمده است و جامعه علمی را در ادامه مسیر تخصصی شدن پزشکی مصمم تر کرده است تا علاوه بر توسعه آموزش تخصصی بیهوشی، همان طور که تا کنون به تکنیک های روز دنیا در حوزه بیهوشی دست یافته ایم، همچنان در این حوزه پیشتاز باشیم و تجارب گرانقدری که در طول بحران کرونا به دست آمده را در قالب مستندات علمی در دنیا مطرح کنیم.

در این روزهای پر تب و تاب که فعالان حوزه بیهوشی همپای سایر مدافعان سلامت در یک قدمی ویروس کرونا برای تداوم نفس های به شماره افتاده بیماران کرونایی مجدانه می کوشند، دست آنان را به گرمی می فشاریم و از تلاش های خالصانه آنان قدردانی می کنیم.


بار دیگر ضمن گرامی داشت روز جهانی بیهوشی، برای یکایک فعالان این عرصه، به ویژه متخصصان بیهوشی و کارشناسان هوشبری  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آرزوی سربلندی و توفیق کرده و سپاس گزار مجاهدت های آنان در مسیر پر فراز و نشیب نبرد با کرونا هستیم.
دکتر علیرضا زالی
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی"

انتهای پیام/
کدخبرنگار: ۷۷۰۳م.ر


١٤:٢٥ - پنج شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٧٦١٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٢