صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

هم افزایی مدافعان سلامت و یگان های فرماندهی انتظامی تهران در دستور کار

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اجباری شدن استفاده از ماسک با هدف قطع زنجیره انتقال کووید 19 گفت: برای کنترل اپیدمی کرونا هم افزایی بیشتر بین مدافعان سلامت و یگان های عملیاتی و اجرایی فرماندهی انتظامی تهران در دستورکار است.


 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سرتیپ پاسدار حسین رحیمی از آمادگی کلیه عوامل پلیس راهور، پلیس پیشگیری، یگان امداد، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با تیم های نظارتی وزارت بهداشت برای اجرای هر چه بهتر دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.

 

 

وی افزود: با توجه به اجباری شدن استفاده از ماسک در بیش از 500 نقطه در شهر تهران بویژه نقاط پرجمعیت و پرازدحام شهر، تذکرات زبانی متعددی مبنی بر رعایت کامل پروتکل ها ی بهداشتی به افرادیکه به این قوانین بی توجهی می کنند از سوی رده های مختلف پلیس داده شده است.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد: در 126 ایستگاه مترو، پلیس مترو با جدیدیت روند ورود و خروج و نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی را تحت کنترل دارد.

 

کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر تهران و تذکر زبانی و هشدارها به افرادیکه از ماسک استفاده نمی کنند، بازدید از واحد های صنفی و در ادامه پلمب واحد های متخلف از دیگر اقداماتی بود که این مقام ارشد انتظامی تهران به آن اشاره کرد.

 

 سرتیپ پاسدار حسین رحیمی با اشاره به اهداء بیش از 2 هزار ماسک به افراد فاقد ماسک اظهار کرد:  پلیس این آمادگی را دارد که به صورت کامل در مناطقی که مسائل بهداشتی کمتر رعایت می‌شود، حضوری فعال‌تر داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

کدخبرنگار:7701س.ق


١٤:٤٢ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٧٧٤٠    /    تعداد نمایش : ١٤٧