صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست دکتر زالی با اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه

نشست رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر علیرضا زالی امروز سه شنبه در جلسه دیدار با اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه که با حضور دکتر امام هادی معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد، با تاکید بر اهمیت برگزاری این جلسه، درباره نیازها و چالش های دانشجویان با اعضای شورای صنفی به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت.

 

دکتر زالی با بررسی مسائل مطرح شده از سوی اعضای شورای صنفی به ارائه توضیحاتی درباره روند رسیدگی به این درخواست ها پرداخت.

 

دکتر امام هادی نیز در بخشی از این جلسه ضمن اشاره به لزوم تقویت ارتباط بین دانشجویان و آموزش دانشگاه، درخواست های مطرح شده از سوی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه را بررسی کرد.

 

اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه در این جلسه به طرح مسائلی همچون دغدغه های آموزش در دوران شیوع کرونا، لزوم اختصاص واکسن آنفلوآنزا برای کادر درمان و بهداشت، نیاز به انجام تست پی سی آر دوره ای در خوابگاه ها، اختصاص وام لپ تاپ به دانشجویان، استفاده از سالن های ورزشی خوابگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی، پرداخت حقوق به دانشجویان شهریه پرداز و وضعیت کشیک در مراکز بهداشتی و درمانی پرداختند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7703م.ر


١٨:١٥ - سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٠١٩    /    تعداد نمایش : ٢٧١