صفحه اصلي > اخبار 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست راهبردی اجرای طرح شهیدسلیمانی شهرستان های شرق تهران برگزار شد

 نشست راهبردی اجرای طرح شهیدسلیمانی در شهرستان های شرق تهران با حضور معاون امور بهداشتی دانشگاه در دماوند برگزار شد.  


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  sbmuبه نقل از معاونت امور بهداشتی، در ابتدای این نشست که به منظور هماهنگی و ساماندهی اجرای طرح شهید سلیمانی در این سه شهرستان برگزار شد، دکترایاد بهادری به تبیین اهمیت اجرای طرح شهید سلیمانی در کنترل شیوع بیماری کرونا پرداخت.

 

وی  گام چهارم بسیج ملی مبارزه با کرونا را متمرکز بر مدیریت و کنترل بیماری با شیوه محله محور برشمرد و خاطرنشان کرد که در این مرحله از ظرفیت برنامه «هر خانه، یک پایگاه سلامت» استفاده می شود.

 

دکتر ایاد بهادری رهگیری بیماران و افرادی که در تماس نزدیک با آنان بودند را مهمترین اقدام در این گام عنوان کرد.

 

معاون امور بهداشتی دانشگاه ضمن بیان توضیحاتی در خصوص طرح شهید سلیمانی، کنترل بیماری از طریق شناسایی بیماران، قرنطینه، آموزش و ارتباط بیماران و شبکه های بهداشتی به ارایه راهنمایی ها و ارشادات لازم در این خصوص پرداخت.

 

در ادامه جلسه دکتر خیرخواه مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند، دکتر مسلمی فرد رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند، دکتر آسیایی مدیر شبکه بهداشت و درمان پردیس، دکتر رجب ترقی مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه آمادگی خود را برای اجرای طرح مذکور اعلام کردند.

 

در حاشیه این نشست با حضور مسولان شهرستان دماوند( امام جمعه شهرستان، فرمانده سپاه، دادستان)، مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان سه شهرستان(دماوند و پردیس و فیروزکوه)، رییس بیمارستان سوم شعبان از زحمات و تلاشگران مدافعان سلامت تقدیر شد.

 

در این نشست دکتر ایاد بهادری منفرد معاون امور بهداشتی دانشگاه، دکتر شهریار جانبازی معاون اجرایی معاونت بهداشتی، دکتر شاهزاده فاضلی مدیر گسترش شبکه های معاونت بهداشت، روسای شبکه های بهداشت و درمان دماوند، فیروزکوه و پردیس، رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٤:٢٤ - چهارشنبه ٥ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٩٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٥٣