صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه مدیر هسته گزینش دانشگاه برگزار شد

مراسم تودیع دکتر میری و معارفه دکتر تدین به عنوان مدیر هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، صبح امروز با حضور دکتر شهرامی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر محمودی مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش دانشگاه و کارکنان این واحد برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر شهرامی ضمن تقدیر از دکتر میری در گزینش و جابجایی نیروها، به دکتر تدین خوش آمد گفت. 
در ادامه دکتر محمودی اظهار کرد: 10 تا 15 درصد از هسته های گزینش دانشگاه نقش ارشادی دارند. گزینش در موارد فرهنگی نیز ایفای نقش می کند. در تمام نظام های استخدامی دنیا به عنوان یک تکلیف به این موضوع نگاه می کنند و به عنوان بخش اصلی ورود نیروی انسانی برای گزینش اهمیت ویژه ای قائل هستند.
وی با اشاره به اینکه قانون گزینش از سال 1374 که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، ادامه داد: تعبیر مقام معظم رهبری راجع به گزینش، خطاب به مدیران این است که به گزینش به عنوان یک بازو و چشم بینا نگاه کنید. به لحاظ شرعی و قانونی همکاران ما بین دو حق قرار می گیرند؛ حقوق مردم و حق نظام که باید رعایت شود.
دکتر محمودی تصریح کرد: وظیفه اصلی گزینش، جذب نیروهایی است که ارائه خدمت کنند و ضمن رعایت کیفیت و دقت، سرعت کار را در مراحل رسیدگی مدنظر قرار دهند.
مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش دانشگاه ضمن تشکر از تلاش های دکتر میری در هسته گزینش دانشگاه، عنوان کرد: در سالهای اخیر، هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رتبه اول تا سوم را کسب کرده است. 
دکتر میری با اشاره به کسب رتبه های عالی و برتر در 4 سال متوالی، با همکاری و حمایت های روسای دانشگاه، اعضای هیات مرکزی و اساتید شورای هسته و اعضای هسته، خدمت خالصه و قرار دادن مبنای کارکرد مدیر قبلی را از فاکتورهای موفقیت دانست و از الگو شدن دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و هسته اصلاح مرکز در سطح کشور ابراز امیدواری کرد.
در پایان دکتر تدین، یادآور شد: تلاش می کنیم موجب پویایی نظام سلامت شویم تا دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیش از پیش بدرخشد.  
 


١٤:٤٢ - شنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦١٩٠٨    /    تعداد نمایش : ١٢٨٧