صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

وضعیت خدمت رسانی بیمارستان کودکان مفید باحضور معاون فنی درمان بررسی شد

وضعیت خدمت رسانی بیمارستان کودکان مفید باحضور دکتر سیدمهدی معززی معاون فنی معاونت درمان، سه شنبه 19 تیرماه مورد بررسی قرار گرفت.
در این نشست که دکتر نوربخش مدیر تعالی بالینی و بیمارستانی، دکتر امیر هاشمی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه، رئیس، مدیر بیمارستان، مدیر پرستاری و معاون درمان بیمارستان و جمعی از کارشناسان حوزه معاونت درمان حضور داشتند، نتایج بازدید کارشناسی حوزه معاونت درمان مطرح و پیرامون آن بحث و تبادل صورت گرفت.
دکتر معززی با اشاره به اینکه معاونت درمان به عنوان واحد ستادی همیشه بعنوان یک بازوی پرتوان درکنار بیمارستان ها است، خاطرنشان کرد: عملکرد بیمارستان ها از معاونت درمان مجزا نیست، و باید در کنار یکدیگر برای بهبود خدمات درمانی درسطح دانشگاه تلاش کنیم. 
وی بازدیدهای کارشناسی را اقدامی برای تسریع شناسایی و رفع موانع بهبود خدمات عنوان کرد و از مدیران بیمارستانی خواست تا با جدیت و همکاری برای این تعامل مقبت گام بردارند.
سپس مشکلاتی در زمینه اورژانس، پرستاری، تجهیزات پزشکی، مددکاری، بیماری های خاص و ایمنی بیمار که در بازدید روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه توسط کارشناسان این معاونت جمع آوری و متعاقب آن به بیمارستان اعلام شده بود، مطرح و پس از بحث و بررسی های لازم، راهکارهای اجرایی برای مشکلات موجود در دستور کار مدیران بیمارستان قرار گرفت.
گفتنی است کارشناسان حوزه معاونت درمان از بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بصورت سرزده و درقالب یک برنامه مدون بازدید می کنند و نقاط قوت و ضعف بیمارستان را شناسایی و به اطلاع بیمارستان می رسانند.
همچنین پس از اعلام نتایج کارشناسی به بیمارستان، درصورت وجود مشکلاتی که تعامل بیشتر با معاونت درمان را می طلبد، درنشستی راهکارهای لازم مورد بررسی قرار می گیرد.
 


١١:٤٥ - دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٥٩٥    /    تعداد نمایش : ١٧٧