صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

امضای تفاهم نامه مابین شهرداری منطقه 2 و انستیتو تغذیه/ منطقه 2 تهران، منطقه غذا و تغذیه سالم

انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور درراستای ترویج سبک زندگی سالم درمیان شهروندان و ارایه خدمات سلامت تغذیه و براساس لزوم همکاری و تعامل سازنده با سازمان های دولتی وخصوصی؛ تفاهم نامه همکاری با شهرداری منطقه 2 تهران،امضا کرد.
همکاری مشترک بین شهرداری منطقه2 و انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور با موضوع انجام فعالیت های آموزشی و پژوهشی به منظور ارتقاء سطح بهداشت، تغذیه سالم، سبک زندگی و خود مراقبتی در سطح مدارس، خانواده و محلات منطقه 2 آغاز شد.
دکتر هدایت حسینی رییس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور با اشاره به ضرورت همکاری انستیتو با دیگرسازمان ها، گفت: منطقه 2 شهرداری تهران با توجه به حضور و همکاری انستیتو تغذیه با شهرداری به منطقه غذا و تغذیه سالم تهران تبدیل می شود.
دکتر حسینی افزود: اجرای طرح ویژه تغذیه سالم در منطقه 2 به عنوان پایلوت شهر تهران با مشارکت شهرداری منطقه 2، مشارکت در طرح خودمراقبتی با رویکرد کنترل اضافه وزن و چاقی شهروندان، آموزش تخصصی نیروهای حوزه سلامت در سطح منطقه دو توسط اساتید مرکز، اجرای نظارت طرح بوفه سالم در مدارس سبز منطقه؛ از جمله بندهای این تفاهم نامه می باشد.
گفتنی است شهرداری منطقه 2 درخصوص بهسازی و زیباسازی فضاهای انستیتو تحقیقات تغذیه ای کشور نیز متعهد به همکاری و مساعدت شد.
 


١٤:١٨ - شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٥٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٨٢