صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه های هفته سلامت روان دانشگاه اعلام شد

نوری رئیس مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان با اشاره به عناوین روزهای هفته سلامت روان، گفت: مرکز مشاوره و سلامت روان از مدتی قبل، با برگزاری جلسات متعدد و پیش بینی فعالیت های مورد نظر، برنامه های متنوعی را در این خصوص تدارک دیده است. 
وی افزود:پخش فیلم «حریم شخصی» و «عرق سرد» با هدف تبیین آسیب های فضای مجازی و مدیریت روابط عاطفی، طراحی و توزیع بروشورهای مرتبط با مباحث روانشناختی، برگزاری برنامه های ورزشی با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادکامی و در راستای تبیین اهمیت تأثیر سلامت جسمی بر سلامت روان، برگزاری جشنواره غذا و بررسی نقش تأثیر تغذیه سالم در زندگی از برخی برنامه های مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان در هفته سلامت روان است.
اهمیت نقش سلامت روان در کیفیت زندگی انسان ها
در ادامه این نشست دکتر کدخدازاده با بیان این نکته که برنامه های هفته سلامت روان باید با محوریت و نظارت مرکز مشاوره دانشجویان و با همکاری دیگر واحدهای معاونت و دانشگاه صورت پذیرد، اذعان داشت: نقش سلامت روان در کیفیت زندگی هر فرد، بسیار موثر است و امیدوارم که برنامه های تدارک دیده شده به بهترین و موثرترین شکل برگزار شود. لازم به ذکر است در ادامه این جلسه مدیران حاضر به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد مطروحه پرداختند.
گفتنی است؛هفته جهانی سلامت روان از 18 لغایت 24 مهر ماه با شعار (سلامت روان جوانان و نوجوانان: جهان در حال تغییر) برگزار می شود.
 


١٦:٣٩ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٣٨٩