صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشنواره سراسری نشریات دانشجویی با عنوان تیتر 11

جشنواره تیتر 11 در تاریخ 25 بهمن 1397 به میزبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت برگزار می شود.
بنا بر اعلام دبیرخانه نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تمام نشریات دانشجویی که از تاریخ یکم اسفند 1395 تا 15 آبان 1397 منتشر می شوند، می توانند در این رقابت شرکت کنند، در همین راستا زمان ثبت نام این دوره از جشنواره از بیست و یکم مهر ماه لغایت بیست و یکم آبان به مدت یک ماه خواهد بود.
گفتنی است؛ این جشنواره شامل سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و برنامه های جنبی است. بخش رقابتی شامل نشریات برگزیده، آثار برگزیده (شامل: تیتر، خبر، مصاحبه، گزارش، مقاله، سرمقاله، طرح، کاریکاتور، طنز، عکس، طرح روی جلد، گرافیک و صفحه آرایی)، فضای مجازی و بخش ویژه می شود. در بخش نمایشگاهی فضای مناسب جهت ارائه و نمایش نشریات و آثار برتر در اختیار دانشگاه های سراسر کشور گذاشته می شود. برنامه های جنبی نیز به منظور بسط و توسعه فعالیت های گروهی و انجام تبادل نظر بین دانشجویان شرکت کننده و افزایش مهارت و دانش شرکت کنندگان در قالب کارگاه، سخنرانی و... متناسب با بخش های جشنواره برگزار می شود.
شایان ذکر است ارسال آثار نشریات دانشجویی تنها از طریق پورتال تیتر 11 و به نشانی www.titr11.ir مقدور است. 
دانشجویان شرکت کننده برای کسب اطلاعات بیشتر دستورالعمل اجرایی برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی را مطالعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به نشانی طبقه سوم ساختمان شماره 2ستاد دانشگاه مراجعه نمایند.
انتهای پیام/


١٣:٠١ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٤١٣    /    تعداد نمایش : ١٦٩