صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع مدیر و معارفه سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان امام حسین(ع) برگزار شد

در مراسمی با حضور دکتر ملک پور مدیرعامل مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی امام حسین (ع) سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان معرفی شد.

در این مراسم که معاونان بیمارستان و جمعی از پزشکان و کارکنان حضور داشتند، ضمن تقدیر از تلاشهای دکتر شجاعی مدیر سابق بیمارستان، امیر کریم خانی به عنوان سرپرست جدید معاونت اجرایی این مرکز معرفی شد.

در ابتدای این مراسم دکتر شجاعی مدیر سابق بیمارستان امام حسین(ع) ضمن بیان سخنانی از همکاری و زحمات کارکنان در دوران مسوولیت خود تقدیر کرد و یادآور شد که در کنار فعالیتهای اجرایی به تکریم پرسنل و بیماران نیز توجه شده بود.

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای امیر کریم خانی سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان، ابراز امیدواری کرد روند ارتقای کیفیت این بیمارستان با همراهی تمامی پزشکان و کارکنان بیمارستان تداوم یابد.

سپس امیر کریم خانی سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیر عامل بیمارستان در واگذاری این مسوولیت گفت: بیمارستان خانه دوم ماست و باید آن را به بهترین نحو برای خود و بیماران بسازیم.

وی در سخنان خود همراهی و همگامی کارکنان مرکز را برای رسیدن به هدف نهایی یعنی  تسکین آلام بیماران، خواستار شد.

در ادامه مراسم مذکور حجت الاسلام و المسلمین اسلامیان نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در بیمارستان ضمن تقدیر از زحمات دکتر شجاعی برای کریم خانی سرپرست جدید معاونت اجرایی بیمارستان آرزوی توفیق کرد.

دکتر ملک پور مدیر عامل بیمارستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای دکتر شجاعی در مدت تصدی مدیریت بیمارستان، وی را منشا خدمات متنوعی در این مرکز دانست و برای وی در تمامی مراحل حرفه ای و زندگی آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

وی در سخنان خود خاطرنشان کرد که تیم اجرایی بیمارستان با همکاری و همیاری راهی را آغاز کرده اند که انشاا... با هم این مسیر را ادامه خواهیم داد.

در ادامه مراسم دکتر کریمان عضو هیات علمی بیمارستان نیز با اشاره به این مطلب که تمامی سازمانها برای انجام فعالیت موثر به آرامش نیاز دارند از تلاشهای دکتر شجاعی در زمان مدیریت بیمارستان قدردانی کرد.

در پایان مراسم مذکور با اهدای هدایایی از زحمات دکتر شجاعی تقدیر شد و ابلاغ کریم خانی نیز به وی اعطا شد.


١١:٤٠ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٧١٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٨