صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر کدخدا زاده: شناسایی دانشجویان با استعداد در همه ابعاد بیش از پیش پر رنگ شود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با بیان اینکه  در سال 1398 با برنامه و ساختار سازمان یافته تر گام بر خواهیم داشت بر ضرورت  شناسایی دانشجویان با استعداد در کلیه ابعاد تاکید کرد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نشست پایان سال شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی با حضور دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها و مدیران مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، روز شنبه 25 اسفند ماه در سالن جلسات معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد. 

دکتر کدخدازاده گفت: امسال علی رغم همه سختی هایی که از لحاظ اقتصادی داشتیم با همدلی و همراهی شما توانستیم به صورت مطلوب به سر منزل مقصود برسیم.
 
وی با اشاره به این موضوع که جلسات شورای معاونین دانشجویی و فرهنگی باید اتاق فکر فعالیت های فرهنگی دانشگاه باشد، ادامه داد: ما در مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به همه سلایق احترام می گذاریم و برای همه آن ها برنامه داریم و هیچ گونه سوگیری نداریم. در سال 1398 ما با برنامه و ساختار سازمان یافته تر گام بر خواهیم داشت و برنامه های متنوعی داریم که در این مسیر به همراهی و همفکری شما عزیزان نیازمند هستیم تا با همدلی یکدیگر بتوانیم به تعالی دست یابیم.
 
 
دکتر کدخدازاده افزود: امیدوارم در سال جدید شناسایی دانشجویان با استعداد در کلیه ابعاد و همچنین نقش معاونین دانشجویی و فرهنگی در دانشکده ها بیش از پیش پر رنگ تر شود تا دانشجویان این مسئله را احساس کنند که ما مسئولین با آن ها همراه هستیم و می خواهیم که شانه به شانه با آن ها به سمت رشد حرکت کنیم.
 
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در ادامه سخنان خود به رویدادهای مهم این معاونت در سال 1397 از قبیل سومین آئین دانش آموختگی دانشگاه، میزبانی ششمین همایش قرآن-عترت و سلامت جامعه پزشکی، اهداء جایزه سیب نقره ای در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، کسب رتبه نخست از لحاظ رنگ مدال در چهارمین المپیاد ورزش های همگانی پسران، برگزاری همایش بزرگ مولانا محمد بلخی، انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به منظور استفاده رایگان دانشجویان از برنامه های فرهنگی و هنری و... اشاره کرد و افزود: انشاءا... بتوانیم در کنار شما در سال جدید این رویدادهای مهم را دو چندان نماییم.
 
این عضو هیأت علمی دانشگاه تأکید کرد: در سال جدید باید از نقطه اعتدال به سمت پیشرفت حرکت نماییم و این جز با مشارکت شما بزرگواران محقق نمی شود.
 
 
 در ادامه این جلسه معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها به طرح موارد درخواستی خود پرداختند و در خاتمه این نشست دکتر کدخدازاده از زحمات یکساله معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها با اهدای لوح تقدیر و هدیه به رسم یادبود قدردانی به عمل آورد.
 
انتهای پیام/


١١:٥٠ - دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٦٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٠١