صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بخش آندوسکوپی بیمارستان شهدای گمنام افتتاح شد

دکترسید مجتبی میرهاشمی رئیس بیمارستان شهدای گمنام از آغاز ارایه خدمات تشخیصی آندوسکوپی در این مرکز از فروردین 98 خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، به نقل از بیمارستان شهدای گمنام، دکتر میرهاشمی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با انجام آندوسکوپی برای یکی از بیماران مراجعه کننده به بیمارستان شهدای گمنام ارائه این خدمت تشخیصی در این مرکز رسما افتتاح شد.

 

به گفته وی نخستین آندوسکوپی تشخیصی در این بیمارستان توسط دکتر غلامرضا رضامند فوق تخصص گوارش با همراهی کادر درمان و پشتیبانی سه شنبه 20 فروردین 98 انجام پذیرفت.

 

رییس بیمارستان شهدای گمنام با اشاره به مهیا بودن امکانات محیطی، تجهیزاتی و هماهنگی انجام شده برای بکارگیری نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده گفت:با توجه به تمهیدات ایجاد شده در حال حاضر علاوه بر آندوسکوپی امکان ارائه خدمات تشخیصی کولونوسکوپی نیز در این بیمارستان میسر شده است و بیماران می توانند برای این منظور به این مرکز مراجعه کنند.

 

دکتر میرهاشمی  درخاتمه ضمن تقدیر از زحمات تمامی دست اندرکاران تجهیز و راه اندازی این واحد ابراز امیدواری کرد که در آینده با کمک مسوولان بتوانیم سایر خدمات تشخیصی و درمانی مورد نیاز منطقه را مهیا کرده و در اختیار مراجعان قرار دهیم.

 

انتهای پیام/


١٠:٣٨ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦٣٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٢