صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مناسبت هفته ملی سلامت

دکتر شهنام عرشی، معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی فرا رسیدن هفته ملی سلامت را به همکاران حوزه بهداشت دانشگاه تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در متن این پیام آمده است:

«در دنیای امروز دیدگاه های سلامت چشم اندازی وسیع تر یافته و به انتظارات غیر پزشکی توجه ویژه ای معطوف شده است. رشد انتظارات و توجه مردم نسبت به کیفیت و عدالت در ارائه خدمات، فشار جهت ایجاد نظام سلامتی پاسخگو در برابر عملکرد را افزایش داده است.

در سالهای اخیر نظام سلامت توانسته با استفاده از راهبرد مراقبت های بهداشتی اولیه به پیشرفتهای چشمگیری در سطح سلامت مردم و بالا رفتن شاخصهای مربوط به آن برسد، اما همچنان یکی از مهمترین دغدغه های سیاستگذاران، برقراری عدالت در سلامت و دسترسی به خدمات سلامتی است.

معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با استعانت از ایزد منان و سعی و تلاش گسترده همکاران، قدمهای مثبت و موثری را در حوزه بهداشت جمعیت تحت پوشش برداشته است.ما برآن باوریم که باید خدمات پیشگیرانه به نحو مطلوبی گسترش یافته و در هدف نهایی بار بیماریها را کاهش دهد.

فرا رسیدن هفته ملی سلامت، را به همکاران حوزه بهداشت دانشگاه تبریک می گویم. امیدوارم با تلاش شما همکاران تلاشگر در ستاد معاونت بهداشت، مراکز و شبکه های بهداشت و درمان، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت، عدالت در دسترسی به خدمات بهداشتی در گوشه ای از این سرزمین کهن محقق شود و بتوانیم این مسیر متعالی را به نحو در خور مردم ایران اسلامی ادامه دهیم.»

انتهای پیام/

 

 


١٠:٠٩ - دوشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦٧٦٣    /    تعداد نمایش : ١٧٩