صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری از عضو هیئت علمی بیمارستان امام حسین(ع)

دکتر شقایق کامیان"متخصص رادیوتراپی واستادیاردپارتمان رادیوتراپی" در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی موفق به کسب رتبه دوم در رشته احکام شد .


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی امام حسین(ع)، حجت الاسلام و المسلمین اسلامیان نماینده دفتر نهاد مقام معظم رهبری در این بیمارستان از توفیق دکتر شقایق کامیان در جشنواره قرآن و عترت تقدیر کرد.

 

وی فراگیری احکام را یکی از مهم‌ترین واجبات دین مبین اسلام  برشمرد كه از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار است و  درک و فهم صحیح نسبت به این احکام و عمل بر طبق آن تضمین‌کننده سعادت انسان است.

 

حجت الاسلام و المسلمین اسلامیان  افزود: كسی كه اسلام را به‌عنوان دین خود برمی‌گزیند باید برنامه‌‌های آن را به‌طور كامل در همه قلمروهای زندگی خود پذیرفته و رفتار و عملكرد خویش را مطابق با احكام دین تنظیم کند. برای انجام چنین تكلیفی، فرد مسلمان بايد نسبت به احكامي كه عموماً به آن احتیاج دارد، شناخت پیدا كند تا بتواند آن را در زندگی خود به كار بندد .

 

وی با تاکید بر اهمیت توجه به مسائل دینی از توجه پزشکان متخصص به این موضوع بسیار ابراز خرسندی کرد.

 

در ادامه این نشست دکتر شقایق کامیان ضمن بیان سخنانی دانستن احکام و مسائل دینی را از ضروریات زندگی برشمرد که به طور ویژه  نیاز به این آگاهی ها در حوزه پزشکی کاملا احساس می شود.

 

این عضو هیئت علمی دانشگاه افزود: مایه مباهات است که فعالیتهای قرانی و فرهنگی اساتید توسط دفتر نهاد مقام معظم رهبری مورد توجه قرار می گیرد و موجب حضور پررنگ تر این گروه را فراهم می کند.

 

در پایان این جلسه از سوی دفتر نهاد مقام معظم رهبری مرکز لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به دکتر شقایق کامیان اهدا شد.

انتهای پیام/

 


٠٩:٥٩ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٠٢٩٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٥