صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر خدادوست به عنوان نماینده وزارت بهداشت درهیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه منصوب شد

با حکم دکتر حسن نمکی وزیر بهداشت، دکتر محمود خدادوست به عنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هیئت نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در حکمی از سوی وزیر بهداشت، دکتر محمود خدادوست به عنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منصوب شد.

 

متن حکم نماینده وزیر بهداشت در هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر محمود خدادوست

 

عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی

 

با سلام؛

 

با عنایت به ماده ۴آیین‌نامه تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان مصوب جلسه ۴۴۸مورخ ۰۹/۰۶/۱۳۷۸شورای‌عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی به مدت دو سال منصوب می‌شوید، تا نسبت به انجام وظایف محوله در چهارچوب آیین‌نامه مزبور به نحو مطلوب اقدام نمایید.

 

امید است با همکاری سایر اعضای هیات نظارت دانشگاه، نسبت به توسعه و تشویق فعالیت‌های دانشجویی و حمایت از حقوق سیاسی و اجتماعی دانشگاهیان که در آیین‌نامه تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان بر آن تاکید شده است، اقدام نموده و ضمن ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت حداکثری و قانونمند دانشگاهیان، موجبات فعالیت مطلوب و سازنده آنان را فراهم آورید.

 

انتهای پیام/


١٤:٥٣ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٤٠٣٣    /    تعداد نمایش : ٤٩٨