صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از خوابگاه دستیاری سرشار

دکتر سیدعابدین حسینی آهنگری مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از خوابگاه سرشار بازدید کرد.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی، در این بازدید دکتر حسینی آهنگری از تلاش و رشادت دانشجویان در بیمارستان ها و مراکز درمانی در دوران شیوع کرونا قدردانی کرد.

 

وی ضمن گفت و گو با دانشجویان ساکن این خوابگاه از نزدیک در جریان نظرات و پیشنهادات و خواسته های آنان قرار گرفت که بهبود شرایط سالن ورزشی و تقویت فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه خوابگاهی برخی از خواسته های آنان بود.

 

دکتر حسینی آهنگری ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع خوابگاهی نحوه ارائه خدمات و رعایت پروتکل های حفاظتی و بهداشتی را مثبت ارزیابی کرد و  مدیریت مطلوب، نظافت و نظم این خوابگاه را قابل تقدیر دانست.

 

هاشم ورزی سرپرست مدیریت امور فرهنگی نیز درخصوص تقویت فعالیت های فرهنگی و فوق برنامه پس از اتمام محدودیت های کرونایی توضیحاتی بیان کرد و از دانشجویان خواست در برنامه ریزی و اجرای این برنامه ها همکاری داشته باشند.

 

دکتر رستمی نژاد سرپرست مدیریت تربیت بدنی نیز با اشاره به بهبود فعالیت های فرهنگی و ورزشی در پسا کرونا اعلام کرد که در آینده سالن ورزش ویژه خوابگاه سرشار راه اندازی می شود.

 

براساس این گزارش در خوابگاه سرشار دانشجویان دستیار  و Ph.D  ساکن هستند که در ایام تعطیلی دانشگاه‌ها به علت شیوع ویروس کرونا  در بیمارستان ها مشغول ارایه خدمت در عرصه بهداشت و درمان بودند.

 

در این بازدید مه آبادی سرپرست مدیریت امور دانشجویی و جمعی از مدیران معاونت دانشجویی نیز دکتر حسینی آهنگری را همراهی می کردند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

  


١٤:٢٦ - چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢٣٣٠    /    تعداد نمایش : ١٩٠