صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از مدافعان سلامت معاونت امور بهداشتی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اهدای لوح تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت معاونت امور بهداشتی قدردانی کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین فرهادزاده ضمن بازدید از معاونت امور بهداشتی با هدای لوح تقدیر و هدایایی از تلاش های مدافعان سلامت تقدیر کرد.

 

در حاشیه این بازدید در نشستی حجت‌الاسلام والمسلمین فرهادزاده ودکتر بهادری معاون امور بهداشتی دانشگاه دیدار و گفت و گو کردند .

 

حجت‌الاسلام والمسلمین فرهادزاده  در این دیدار به حماسه آفرینی کادر درمانی و بهداشتی و همکاری اقشار جامعه در نبرد با کرونا اشاره کرد که باعث کنترل و مهار بیماری در ماههای اولیه شد.

 

وی با اشاره به فرصت‌های به وجود آمده در این بحران از تغییر معادلات جهانی و تغییر نگاه‌ها به جمهوری اسلامی ایران سخن گفت و افزود:  مردم و کادر درمانی و بهداشتی با تلاش و مجاهدت و تاسی به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی موفق به کنترل این ویروس منحوس در ماههای گذشته شدند.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تاکید کرد که به همت مردم و با رعایت پروتکل های بهداشتی می توان مجدد با بیماری مقابله کرده و افزایش آمار بیماران را برطرف کرد و انشاءالله در آینده زمینه ‌ساز اتفاقات خوبی خواهد شد.

 

دکتر بهادری نیز فرصت‌های به وجود آمده در بحران کرونا را بسیار مهم تلقی کرد و یادآور شد: این بحران باعث افزایش چشمگیر توجه مردم به خداوند متعال در سراسر جهان شده است که فرصتی بی‌بدیلی است.

 

وی اظهارامیدواری کرد که پیروزی و موفقیت در نبرد با ویروس کرونا به مدد الهی مانند پیروزی‌ در جنگ بدر حاصل شود و با همدلی مردم بتوانیم از این بحران نیز عبور کنیم.

 

دکتر بهادری ضمن تقدیر از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح عالی در مساجد گفت: اگر کرونا در سطح دنیا باعث تفرقه و اعتراضات گسترده بین مردم و نظام‌ها شد، در ایران برعکس این معادله رقم خورد و شاهد رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در بین مردم بودیم.البته عده‌ای به دنبال شکستن این همدلی و ایجاد تفرقه هستند که باید برای حفظ آن تلاش کنیم .

 

سپس مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم ره در دانشگاه به همراه دکتر ایاد بهادری منفرد معاون امور بهداشتی از بخشهای مختلف این معاونت بازدید کرد وضمن تقدیر از تلاش های این مدافعان سلامت در راستای حفظ و ارتقای سلامت مردم  و پیشگیری و کنترل بیماری کرونا به پاس خدمات آنان لوح تقدیر و هدایایی اهدا کرد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٢:١٩ - شنبه ١١ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٩٤٨٧١    /    تعداد نمایش : ٢٥١