صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسیلت دکتر زالی به مناسبت درگذشت سرپرستار بیمارستان امام حسین(ع)

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با صدور پیامی درگذشت تهمینه احمدی سرپرستار بخش آندوسکوپی بیمارستان امام حسین(ع) را تسلیت گفت. 


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ( sbmu)، دکتر علیرضا زالی در این پیام  درگذشت شادروان تهمینه احمدی سرپرستار بخش آندوسکوپی بیمارستان امام حسین(ع) پس از یک دوره طولانی مبارزه با سرطان را تسلیت گفت .

 

در این پیام آمده است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

 

خبر درگذشت شادروان تهمینه احمدی سرپرستار بخش آندوسکوپی بیمارستان امام حسین(ع) موجب تالم و تاثر اینجانب، جامعه پرستاری و خانواده دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی شد. این ضایعه تاسف بار را به خانواده و بازماندگان آن مرحوم، جامعه پرستاری و همکاران  وی تسلیت عرض می نمایم.

این سرپرستار فقید دانشگاه در طول 30 سال خدمت صادقانه خود در حوزه پرستاری همواره با وجدان کاری و دلسوزی نهایت تلاش خویش را برای خدمت به بیماران و مراجعان انجام می داد و به گفته همکاران تعهد، مسئولیت پذیری و اخلاق نیکو از ویژگی های بارز شخصیتی آن مرحوم بود.

ضمن تسلیت درگذشت مرحوم  تهمینه احمدی به خانواده محترم و بازماندگان و همکاران وی از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و  برای بازماندگان اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت دارم.

 دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه "

 

انتهای پیام/

 

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٢:٢٢ - پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٧٦٠    /    تعداد نمایش : ٦٣٦