صفحه اصلي > اخبار > اخبار دانشگاه 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برپایی میز خدمت بسیج ادارات در بیمارستان‌ شهدای تجریش

سازمان بسیج ادارات تهران به منظور ارج نهادن به خدمات مدافعان سلامت نسبت به برپایی میز خدمت در بیمارستان شهدای تجریش اقدام کرد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی   sbmu به نقل از بیمارستان شهدای تجریش، این طرح همزمان با هفته بسیج مستضعفان توسط سازمان بسیج ادارات تهران به پاس قدردانی از تلاش های مدافعان سلامت در مراکز درمانی منتخب تهران اجرا شد.

در این طرح نمایندگان وزارتخانه های نیرو، کشور، نفت، ارتباطات و قوه قضاییه و همچنین سردار یزدی فرمانده سپاه حضرت محمدرسول ا....(ص) تهران بزرگ و سرهنگ پاسدار قریشی فرمانده بسیج وزارتخانه هاو ادارات  28 و 29 آبان ماه در بیمارستان شهدای تجریش حضور یافته و با رعایت پروتکل های حفاظتی و بهداشتی به ارایه خدمات به مدافعان سلامت پرداختند.

صدورکارت ملی و خدمات شناسنامه ای، خدمات امور مشترکان(آب، برق، گاز و تلفن، همراه اول)،خدمات اینترنتی همراه، بیمه، سهام عدالت، مشاوره های حقوقی وقضایی برخی از خدمات ارایه شده در طرح مذکور بود.

دکترخوشنود رییس بیمارستان ضمن تقدیر از دست اندرکاران اجرای این طرح خاطرنشان کرد که نیروهای بسیجی همواره از پیشتازان مبارزه با کرونا بودند و در سخت ترین روزهای این اپیدمی منحوس علیرغم همه چالش ها و دشواری ها با تمام ظرفیت خود در این نبرد مشارکت کردند.

وی یادآور شد که بخش زیادی از اقدامات نیروهای بسیجی در طی این بحران در راستای کاهش مشکلات مردم بوده که شایسته تقدیر است.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٤:٤٢ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٨٠٥    /    تعداد نمایش : ١٠٧