صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توفیق بخش ناباروری بیمارستان مهدیه در درمان زوجین نابارور

رییس بخش ناباروری مرحوم صبوحی مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی مهدیه از موفقیت بیش از  41 درصدی درمان ناباروری مراجعان این بخش خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  sbmuبه نقل از بیمارستان مهدیه، دکتر زاده مدرس معاون آموزشی مرکز و رییس بخش ناباروری مرحوم صبوحی ضمن اعلام این خبر گفت: با تلاش بی وقفه کادر درمان بخش نازایی بیمارستان میزان موفقیت درمان ناباروری در آذرماه 99 به  41/6 درصد رسیده است.

 

به گفته این عضو هیئت علمی دانشگاه از 36 مورد انتقال جنین( IVF) در آذرماه خوشبختانه 15 مورد با موفقیت کامل همراه بوده است که نسبت به مهر و آبان افزایش داشته است. درصد توفیق انتقال جنین در مهر و آبان 99 بین  25 تا 30 درصد بوده است.

 

دکتر زاده مدرس در ادامه سخنان خود افزایش سطح کیفی محلول های شیمیایی و ارتقای سطح آموزش در بخش مذکور را از دلایل عمده این توفیق برشمرد.

 

معاون آموزشی بیمارستان با اشاره به حضور اساتید و کادر درمان مجرّب و استفاده از بهترین مواد آزمایشگاهی و تجهیزات پزشکی در بخش ناباروری مرحوم صبوحی بیمارستان مهدیه ، خاطرنشان کرد که در این بخش علاوه برآموزش در سطح فوق تخصصی، طرح های تحقیقاتی متعددی نیز به منظور ارایه خدمت شایسته به بیماران و مراجعان در حال انجام است.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١١:٢٧ - دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩    /    عدد : ١٠٠٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٣