صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تدابیر بیمارستان مسیح دانشوری همزمان با افزایش آمار بیماران کرونایی

 رییس بیمارستان دکتر مسیح دانشوری بر ضرورت بسیج هر چه بیشتر امکانات و تجهیزات مرکز برای ارایه خدمات حداکثری درمانی به بیماران  کرونایی تاکید کرد.

 


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی sbmuبه نقل از بیمارستان مسیح دانشوری، جلسه فوق‌العاده شورای علمی بیمارستان همزمان با افزایش مراجعه بیماران به اورژانس کرونای این مرکز به ریاست دکتر ولایتی روز یکشنبه ۱۵ فروردین 1400 برگزار شد.

 

دکتر علی اکبر ولایتی هدف این جلسه فوق العاده علمی را بررسی راهکارهای موجود و بسیج هر چه بیشتر امکانات و تجهیزات مرکز برای ارایه خدمات حداکثری درمانی به هموطنان عنوان کرد.

 

رییس بیمارستان مسیح دانشوری با تاکید بر بهره ‌برداری حداکثری از امکانات موجود، گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون این مرکز با جدیت در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس تلاش کرده است.

 

وی تاکید کرد: هم اکنون نیز باید با  نهایت تلاش و همراهی کادر درمانی بیمارستان بر این مهم تمرکز داشته باشیم که حتی الامکان هیچ مراجعه ‌کننده‌ای بدون دریافت خدمات درمانی بیمارستان را ترک نکند.

 

رییس بیمارستان مسیح دانشوری از حاضران در این نشست و تمامی دست اندرکاران خواست اهتمام لازم به منظور پذیرش و در صورت لزوم بستری مراجعه کنندگان را در نظر داشته باشند.

 

دکتر ولایتی در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از تلاش های مدافعان سلامت سراسر کشور به ویژه همکاران بیمارستان مسیح دانشوری که دلسوزانه و مجدانه به مقاومت، ایستادگی و مجاهدت در نبرد با کووید 19 می پردازند، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر سلامت و آرامش با از بین رفتن این ویروس به جامعه بازگردد.

 

در ادامه این نشست که  معاونان و مسئولان بخش‌های مختلف بیمارستان نیز حضور داشتند، راهکارهای ارایه خدمات بیشتر و متناسب با شرایط جدید به مراجعه کنندگان بررسی شد.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع


١٢:١٧ - سه شنبه ١٧ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٣٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٣