صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پذیرش ماهانه 250 بیمار در بخش گوارش بیمارستان طالقانی

بخش گوارش مرکز پزشکی آیت اله طالقانی با مساحت 920 مترمربع و با ظرفیت 46 تخت در راستای خدمت رسانی بهینه به بیماران، با 2 ایستگاه پرستاری مجزا درحال فعالیت است.
این بخش در راستای افزایش تخت، افزایش کیفیت درمان و تسهیل در ویزیت بیماران از سوی پزشکان متخصص و فوق تخصص، مجهز به 2 ایستگاه پرستاری است. سیاست کاری در بخش گوارش در راستای چشم انداز بیمارستان، ارتقای ایمنی بیمار و انجام کار تیمی برای افزایش کیفیت درمان و رضایت بیماران و همراهان آنها تعریف شده است.
بیماران این بخش از سوی پزشکان متخصص و فوق تخصص روزانه دوبار ویزیت می شوند و دستیاران تخصصی به صورت گردشی و 24 ساعته حضور دارند و تحت نظر پزشکان در امر درمان بیماران، آموزش می بینند.
این بخش به طور میانگین در ماه، حدود 250 بیمار پذیرش دارد و این بیماران در همین بخش درمان و ترخیص می شوند. ضریب اشغال بخش گوارش 100 درصد است که با حضور 15 پرستار، 7 بهیار، 5 بیمار بر، 2 منشی به بیماران ارایه خدمت می شود.
گفتنی است بخش گوارش مجهز به تشک مواج، مانیتور، ونتیلاتور و ساکشن پرتابل است که برای خدمت رسانی به بیماران نیازمند به مراقبت های ویژه و بدحال است و همچنین ملاقات همه روزه از ساعت 14:30 تا 16:00 صورت می گیرد.

 


١٢:٣٧ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٢٧١    /    تعداد نمایش : ٣٨٥