صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت 76 میلیون خدمت در سامانه سیب توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نشستی با حضور دکتر شهنام عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه به منظور بررسی شاخص های سامانه یکپارچه بهداشت  در شبکه بهداشت و درمان قرچک برگزار شد.

در این نشست که مدیر شبکه، معاون بهداشتی شبکه و کارشناس مسوولان شبکه نیز حضور داشتند، دکتر عرشی ضمن قدردانی از زحمات تمامی همکاران در راستای ارتقای شاخص های سامانه سیب به بررسی شاخص های کشوری در این زمینه پرداخت.

معاون امور بهداشتی دانشگاه با بیان این مطلب که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دومین دانشگاه کشور در ارایه خدمات طبق سامانه سیب می باشد، اظهار داشت: این دانشگاه با 76 میلیون خدمت ثبت شده در سامانه سیب و ارایه میانیگن خدمتی 8  که دوبرابر میانگین ارایه خدمت کشوری است، در زمره برترین های کشور قرار دارد که دستیابی به این دستاورد جز با تلاش مضاعف همه  پرسنل مجموعه امکان پذیر نبود.

دکتر شهنام عرشی در ادامه ضمن بررسی شاخص های مورد نظر در سامانه یکپارچه بهداشت، راهکارهایی جهت بهبود وضعیت موجود ارایه کرد.

در پایان این نشست مدیر شبکه بهداشت و درمان قرچک ضمن تقدیر از توجه معاون امور بهداشتی دانشگاه در خصوص سامانه سیب ابراز امیدواری کرد با بررسی و ارائه راهکارهای مداخله ای شبکه قرچک بتواند در بهبود شاخص های دانشگاه گام موثری بردارد.


١٣:٠٩ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٦٩٤٥    /    تعداد نمایش : ١٧١