صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور بهداشتی دانشگاه از شبکه بهداشت دماوند بازدید کرد

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن بازدید از شبکه بهداشت دماوند، فعالیت های این شبکه را مورد بررسی و پایش قرار داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، دکتر عرشی معاون امور بهداشتی دانشگاه به همراه معاون فنی، مدیران گروه های گسترش شبکه ها و پیشگیری از بیماریها، رئیس گروه نیروی انسانی معاونت بهداشتی دانشگاه، 27 فروردین ماه از شبکه بهداشت دماوند بازدید کرد.

 

در ابتدای این جلسه که به منظوربررسی وضعیت نیروی انسانی شبکه تشکیل شد، تعداد نیروهای مورد نیاز شبکه براساس حجم فعالیت ها به تفکیک رشته شغلی  را استخراج و دلایل نیاز به نیرو از سوی مدیریت، اموراداری و واحد گسترش شبکه مطرح شد.

 

دکتر عرشی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شبکه بهداشت دماوند اظهار کرد: با توجه به انتخاب شبکه بهداشت و درمان دماوند، بعنوان شبکه جامع پایلوت و استانداردسازی فعالیت های جاری شبکه ها نسبت به تامین نیروهای مورد نیاز و همچنین تامین سایر امکانات از جمله تجهیزات فنی مساعدت لازم با شبکه دماوند صورت خواهد پذیرفت.

 

در پایان مدیر شبکه بهداشت و درمان، همکاران نظرات و انتظارات خود را در راستای ارتقای کیفیت برنامه ها و فعالیتها مطرح کردند و پس از اتمام جلسات، دکتر عرشی و تیم همراه از خانه بهداشت وادان بازدید کرده و از نزدیک نحوه ارائه خدمات در این خانه بهداشت را مورد بررسی قرار دادند.

 

انتهای پیام/


١٠:٤٨ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦٦٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٠