صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در بیمارستان شهدای گمنام

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون همزمان با سایر مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بیمارستان شهدای گمنام آغاز شد. 


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و به نقل از بیمارستان شهدای گمنام دکتر مجتبی  میرهاشمی رئیس بیمارستان اظهار کرد:با توجه به ابلاغ این طرح ملی از سوی وزیر مبهداشت و هم داستان شدن کلیه مراکز درمانی و بهداشتی برای اجرای هر چه بهتر آن ، بیمارستان شهدای گمنام نیز با انجام تمهیدات لازم و همکاری مسئولین ذیربط از روز شنبه 18 خرداد 98 پذیرای مراجعین به بیمارستان جهت سنجش فشار خون است.                                                                                                                                 
 

پاکخوی سوپر وایزر آموزشی پرستاری و مسئول طرح  نیز اظهار کرد: با استقرار پرسنل و تجهیزات مناسب برای اجرای طرح از روز شنبه مراجعین به درمانگاه بیمارستان با ارائه کارت ملی و ثبت در سامانه مربوطه مورد سنجش فشار خون قرار می گیرند که در سه روز ابتدای اجرا استقبال خوبی از سوی مردم انجام شده است.                                                                                  

وی افزود: در کنار انجام سنجش ، آموزشهای لازم شفاهی و توصیه های مراقبتی و پیشگیری نیز از سوی کارشناس مربوطه به مراجعان داده می شود ضمن این که پمفلتهای آموزشی آماده شده در این زمینه نیز در اختیار مردم قرار می گیرد. 

 

انتهای پیام/                           


١٤:٤٥ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٩٢٨٧    /    تعداد نمایش : ١٧٠