صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

سلامت کارکنان دانشگاه رایگان پایش می شود/ اجراي طرح کوهورت سلامت کارکنان گامي به سوي تندرستي است

طرح سنجش سلامت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با همکاری مرکز کوهورت کارکنان در حال اجرا است و همکاران می توانند از خدمات سلامتی رایگان که در این طرح ارایه می شود بهره مند شوند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، این طرح با هدف حفظ و ارتقای سلامت وهمچنین شناسایی زودرس 10 بیماری غیرواگیر شایع در جامعه به بررسی و ارزیابی وضعیت سلامتی کارکنان دانشگاه به صورت رایگان می پردازد.

در مرکز کوهورت کارکنان دانشگاه بصورت رایگان معاینات بالینی، خدمات پاراکلینیک و آزمایشگاهی، تن سنجی و مشاوره تغذیه، نوار قلب، اسپیرومتری و ... برای همکاران انجام می شود و شرکت کنندگان از نظر 10 بیماری شایع جامعه نظیر بیماریهای  قلبی عروقی، تنفسی مزمن، گوارشی، دیابت، سوانح و بیماریهای شغلی، روانشناختی، حوادث ترافیکی، سرطانهای پستان و پروستات مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند تا با شناسایی زودرس این بیماریها و درمان به موقع آنها از بروز عوارض جبران ناپذیر و همچنین مرگ و میر ناشی از این بیماریها پیشگیری شود.

همکاران دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  علاقمند به شرکت در طرح مذکور، می توانند از طریق تماس با رابط کوهورت سلامت کارکنان مرکز خود یا بخش پذیرش مرکز کوهورت دانشگاه به شماره های 26804313- 26804229 اقدام کنند تا هماهنگی های لازم برای حضور آنان در مرکز کوهورت کارکنان دانشگاه واقع در طبقه چهارم بیمارستان آیت ا... طالقانی صورت پذیرد.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز کوهورت سلامت کارکنان به نشانی www.cohort.sbmu.ac.irمراجعه کنند.

انتهای پیام/


١١:٠٩ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٥٠٠    /    تعداد نمایش : ٤٨٨