صفحه اصلي > اخبار > اخبار سلامت 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رییس دانشگاه با خانواده شهید حمید ولیزاده ارشد

رییس دانشگاه با حضور در منزل شهید حمید ولیزاده ارشد با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.


 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه و هیئت همراه شامگاه سه شنبه ۲۲ بهمن ماه با حضور در منزل شهید حمید ولیزاده ارشد با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و گفتگو کرد.

 

 

همزمان با چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دکترعلیرضا زالی در دیدار صمیمی با خانواده شهید حمید ولیزاده ارشد، آرامش امروز، امنیت و استواری کشور را مرهون خون شهدا دانست.

 

وی ادای دین به شهدا و حضور در جمع خانواده شهدا را یکی از وظایف مسئولان دانست و ابراز امیدواری کرد با تداوم این گونه اقدامات بتوان روحیه خدمت و انگیزه تلاش در مجموعه دانشگاه را حفظ و ارتقا داد.

 

مادر وسایر اعضای خانواده شهید ولیزاده ارشد نیز در این دیدار با بیان خاطراتی از دوران فعالیت های انقلابی شهید بزرگوار، وی را انسانی با انگیزه و پر نشاط توصیف کردند که هیچگاه از مطالعه و آموختن دست نکشید.

 

شهید حمید ولیزاده ارشدمتولد تهران دومین فرزند خانواده و مجرد بود. وی 5 برادر و دو خواهر دارد و در سال 1366 در رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی پذیرفته شد.

 

شهیدحمید ولیزاده ارشد در سال 1367 در مقطعی که دومین نیمسال تحصیلی خود را می گذراند در منطقه شلمچه عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل می شود و پس از مدت کوتاهی به اسارت نیروهای عراقی درآمد.

 

وی در لباس بسیجی داوطلب در جبهه ها جنگید. از آن زمان دیگر کسی از سرگذشت او خبری ندارد و با تشکیل کمیته ای، شهادت وی احراز  شده است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در این دیدار دکتر موسوی مشاور رئیس دانشگاه در امور شاهد و ایثارگر، دکتر محمدعلی امام هادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و جمعی از مسئولان دانشگاه نیز حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

 

کدخبرنگار:7701س.ق


١٢:٢٦ - چهارشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٨