صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نخستین جشنواره ادبی هنری اهدای عضو شفا برگزار می شود

نخستین جشنواره ادبی هنری اهدای عضو با عنوان شفا به همت واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی اردیبهشت ماه 97 با هدف ترویج فرهنگ اهدای عضو در جامعه برگزار می شود.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا 15 اردیبهشت ماه آثار خود در زمینه اهدای عضو را در دو بخش ادبی و هنری شامل؛ گرافیک، تصویر سازی، انیمیشن، کاریکاتور، نقاشی، عکاسی، فیلم کوتاه و متون ادبی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

گفتنی است در جشن روز ملی اهدا به آثار برتر هر رشته جوایز نفیسی اعطا خواهد شد.

نکات قابل توجه شرکت کنندگان در جشنواره شفا:

  • شرکت برای هنرمندان در تمامی رشته ها آزاد است و هر فرد می تواند در هر یک از رشته های هنری تا سه اثر را ارسال کند.
  • آثار هنری با هر نوع تکنیک اجرایی مورد پذیرش قرار می گیرد.
  • فایل های تصویری غیرمتحرک باید حداقل در ابعاد 70*50 با فرمتهای tif،jpg،psd و وضوح تصویر (رزولوشن)  dpi300، فایل های متنی با فرمتword   و فایل های متحرک با فرمت  wma،gif ارسال شود.
  • آثار مورد نظر باید از طریق پست الکترونیک دبیرخانه جشنواره به نشانیshafafestival@gmail.com  ارسال شود؛ نام بخش مربوطه آثار ارسالی در قسمت موضوع ایمیل (نظیر جشنواره شفا- بخش عکس) و نام و مشخصات هنرمند و اثر نیز در متن ایمیل قید شود.
  • تنها آثاری که از طریق پست الکترونیک مذکور به دبیرخانه جشنواره واصل شده باشند به بخش داوری ارسال می شوند.
  •  لازم به ذکر است دبیرخانه جشنواره حق استفاده از آثار هنرمندان را در رسانه های چاپی و اطلاع رسانی، تبلیغات فرهنگی و نمایش در داخل و خارج از کشور با ذکر نام هنرمند، خواهد داشت.

 


١١:٣٣ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠١٤٧    /    تعداد نمایش : ٦٦٠