صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جشن روز معلم در دانشکده پیراپزشکی؛علاوه بر رشد علمی، ارتقای فرهنگی دانشجویان را انتظار داریم

جشن روز معلم مصادف با جشن نیمه شعبان و گرامیداشت روز کارگر با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان سه شنبه 11 اردیبهشت ماه در دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

دکتر قره باغیان رئیس دانشکده پیراپزشکی در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت هفته معلم و روز کارگر اظهار داشت: چنین مراسمی در فضای دانشکده هر چه خودجوش تر برگزار شود و برعهده خود دانشجویان باشد، پایدارتر و بانشاط تر خواهد بود.

وی ضمن تقدیر از تمامی اساتید دانشکده تاکید کرد: علاوه بر رشد علمی، ارتقای فرهنگی دانشجویان را انتظار داریم که بی تردید این مهم به همت اساتید میسر خواهد شد تا در فضای دانشکده شاهد حضور دانشجویانی بشاش و امیدوار به آینده باشیم.

دکتر قره باغیان ضمن تقدیر از دانشجویان دست اندرکار برگزاری این مراسم خاطرنشان کرد: کادر علمی دانشکده در تلاش است با بهره گیری از امکانات موجود به روزترین دانش ها را به بهترین وجه در اختیار دانشجویان دانشکده قرار دهد.

وی در خاتمه سخنان خود به دانشجویان توصیه کرد: حداکثر استفاده از زمانی که داخل دانشکده هستید را ببرید و در راستای تعالی فرهنگی و علمی خود تلاش کنید.

گفتنی است این مراسم توسط انجمن اسلامی دانشجویان و با هماهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده پیراپزشکی برگزار شد و شامل برنامه های متنوعی نظیر استندآپ، مولودی خوانی، مسابقه، پرسش و پاسخ با یکی از اساتید، اجرای گروه بهشتی سلام، تقدیر از مدیران گروه های آموزشی و پخش کلیپ های تصویری بود.


١٢:٤٦ - يکشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦١٥٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٥