صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه"مدیکال ژورنالیزم و مقاله نویسی علمی" برگزار شد

به همت پژوهشکده علوم دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، کارگاه «مدیکال ژورنالیزم و مقاله نویسی علمی» به مدت 6 روز از 21 تا 26 اردیبهشت ماه در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
این کارگاه با هدف توسعه توانمندی ها و تقویت مهارت های اعضای هیات علمی و دستیاران تخصصی برگزار شد تا بتوانند راحت تر و سریعتر داده های به دست آمده از تحقیقات خود را در قالب های صحیح مقالات علمی درمجلات معتبربین المللی منتشر کنند.
دکتر بهروز آستانه مدرس کارگاه، استاد و مدیرگروه ژورنالیزم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دارای دکترای ژورنالیزم پزشکی از دانشگاه Westminster لندن، در این 6 روز درخصوص انواع مطالعات، طراحی مطالعات و مقالات علوم پزشکی، بانک های اطلاعاتی، سیستم های ارجاع، مباحث اخلاق در پژوهش و روش نوشتن مقالات علمی علوم پزشکی به ارائه مطالب پرداخت. در پایان هر روز مباحث مطرح شده در قالب کار عملی مورد بحث و بررسی و آموزش بهینه قرار گرفت.

این کارگاه با حضور 14 نفر از اعضای هیات علمی دانشکده های دندانپزشکی و توانبخشی دانشگاه، دندانپزشکی شاهد و دستیاران تخصصی دندانپزشکی برگزار شد و طبق گزارش ارایه شده از سوی دکتر لیلا روغنی زاده، مسئول برگزاری کارگاه، میزان رضایتمندی شرکت کنندگان براساس نظرسنجی روز پایانی بسیار بالا بوده و این کارگاه با استقبال خوبی ازسوی شرکت کنندگان مواجه شده است.
 


١٢:٣٩ - يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٣٣٩    /    تعداد نمایش : ٧١٦