صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه "ترویج ازدواج سالم" در شبکه بهداشت شمیرانات/آموزش مخاطرات فضای مجازی

کارگاه " ترویج ازدواج سالم در جوانان" توسط واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس شبکه بهداشت شمیرانات، نهم مردادماه در این شبکه برگزار شد.
دکتر حسن پور معاون درمان شبکه بهداشت شمیرانات در این کارگاه درخصوص لزوم ازدواج درجوانان و اثرات مهم آن در جامعه مطالبی را عنوان کرد. همچنین دکتر نعمتی مدیرگروه مدارس معاونت بهداشتی، شریعتی روانشناس و صیفوری کارشناس مسئول برنامه سلامت نوجوانان و جوانان و مدارس؛ درخصوص موضوع کارگاه مطالبی را برای حاضران بیان کردند و به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.
گفتنی است در کارگاه مذکور مراقبین سلامت وکارشناسان نوجوانان و جوانان و مدارس، پرسنل ستادی، نمایندگان سازمان های مردم نهاد (سمن)ها و داوطلبین سلامت حضور داشتند.
 

آموزش خودمراقبتی و عواقب کم تحرکی به دانش آموزان

دانش آموزان مراجعه کننده به پایگاه تابستانی رضوان درمورد خودمراقبتی و عواقب کم تحرکی آموزش دیدند.
با هماهنگی های انجام شده توسط واحد بهداشت مدارس شبکه بهداشت شمیرانات و آموزش وپرورش منطقه یک، کارشناس این شبکه به کانون فرهنگی تربیتی رضوان مراجعه و آموزش خودمراقبتی درزمینه کم تحرکی و معاینات پدیکلوزیس را برای دانش آموزان مراجعه کننده به پایگاه تابستانی، ارایه داد.
 

مخاطرات فضای مجازی در بوستان نیاوران آموزش داده شد

با هماهنگی شبکه بهداشت شمیرانات و معاونت اجتماعی فرهنگی و شهرداری منطقه یک، ترویج ازدواج سالم برای جوانان توسط کارشناس شبکه نهم مردادماه در بوستان نیاوران آموزش داده شد.
دراین برنامه آموزشی" نوروزی" کارشناس برنامه نوجوانان وجوانان و مدارس شبکه بهداشت شمیرانات درخصوص ازدواج سالم برای جوانان، مطالبی را برای حاضران عنوان کرد و در پایان نیز رسانه های آموزشی بین مراجعین توزیع شد.
هممچنین در برنامه دیگری که 11 مردادماه با هماهنگی معاونت اجتماعی فرهنگی و شهرداری منطقه یک برگزار شد؛ کارشناس فوق باحضور دربوستان نیاوران، موضوع فضای مجازی نوجوانان و جوانان و تهدیدهای آن درمورد مخاطرات فضای مجازی را آموزش داد.
گفتنی است کارشناس شبکه، آموزش فعالیت های بدنی و کم تحرکی را نیز با توزیع پمفلت و رسانه های آموزشی در بین والدین و نوجوانان و شهروندان در غرفه نذورات فرهنگی این بوستان برگزار کرد. 
 


١١:٤٨ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٥٥٥٨    /    تعداد نمایش : ١٢٨