صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جشن "شکوفه های امید" در مهدکودک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

کودکان، برکت زندگی و سرمایه هاي آینده جامعه بـه شمار می‌آیند. دنیای کودکانه، صمیمی ترین دنیایی است که هرلحظه بارها آرزو می کنیم تا کاش می شد یک بار دیگر به این دنیای کودکانه قدم بگذاریم...

روز جهانی کودک فرصتی است برای ثبت لحظاتی ناب و خالصانه از کودکی فرزندانمان و به همین مناسبت "مهد کودک شکوفه های امید" دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوشنبه 16 مهرماه جشن باشکوه و شادی را برای بچه ها برپا کرد.

شعار هفته ملی کودک در سال 1397 از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، با عنوان "آینده را باید ساخت" اعلام شد که همت و تلاش تمامی همکاران مهدکودک های کشور را برای سرمایه گذاری های زیربنایی و اساسی جهت تربیت صحیح آینده سازان کشور را می طلبد.

مراسم جشن روز جهانی کودک مهد کودک شکوفه های امید دانشگاه؛ باحضور "عمو شهرام" ( مربی موسیقی مهد ) و اجرای ترانه های شاد و کودکانه توسط ایشان آغاز شد و بچه ها لحظاتی بسیار شاد و مفرح را کنار یکدیگر تجربه کردند.

سپس مراسم جشن با بازی های گروهی و شاد ( کدو کدو، ترن و تونل، بشین و پاشو و بازی های معکوس) ادامه یافت. همچنین نقاشی روز جهانی کودک، سفالگری، بادکنک بازی و درست کردن کاردستی و انواع بازی های فردی و گروهی متنوع؛ نیز از دیگر فعالیت های روز جهانی کودک در مهد شکوفه های امید دانشگاه بود.

گفتنی است درپایان مراسم جشن مذکور با هدایای کوچکی، دل کوچک نونهالان مهد شادتر شد و با خوشحالی کامل روزی را که با نام خودشان بود را به پایان رساندند.

لازم به ذکر است عناوین هفته کودک نیز عبارتست از: 14مهرماه روز " کودک، خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی"، 15مهرماه " کودک، محیط زیست و میراث فرهنگی"، 16مهرماه (روز جهانی کودک)" کودک، صلح، بازی و نشاط"، 17 مهرماه " کودک، رسانه و ارتباطات"، 18مهرماه" کودک، آموزش، سلامت و ایمنی"،  19 مهرماه "کودکان با نیازهای ویژه، فرصت‌های برابر" و 20 مهرماه " کودک، کتاب و فرهنگ مطالعه" .


١٢:٤٠ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٤٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٠