صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور برگزار شد

رییس دانشکده بهداشت و ایمنی با اشاره به برگزاری دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشورگفت: برگزاری این همایش ویترینی از تازه های علوم بهداشتی است که متخصصان و عامه جامعه برای دسترسی به اطلاعات روز می توانند به آن مراجعه کنند.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در همایش تازه های بهداشتی که چهارشنبه 28 فروردین ماه با حضور رییس دانشکده بهداشت و ایمنی و اعضای اجرایی دوازدهمین همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور برگزار شد، دکتر اکبر اسلامی رییس دانشکده بهداشت و ایمنی بر لزوم انجام فعالیت های عملی و پرهیز از تئوری زدگی تاکید کرد.

 

وی افزود: مقدمه همایش آموزش فنی علوم بهداشتی، روزآمد بودن علوم بهداشتی در حیطه های مختلف است که این امر در تقویت روحیه آموزشی دانشجویان بسیار موثر واقع می شود.

 

وی تبادل علمی اطلاعات را یکی از محورهای اصلی این نشست دانست و گفت: این همایش ویترینی از تازه های علوم بهداشتی است که متخصصان و عامه جامعه برای دسترسی به اطلاعات روز می توانند به آن مراجعه کنند.

 

دکتر اسلامی ضمن سپاس از اعضای تیم اجرایی، رهنمودهایی در خصوص هرچه بهتر شدن برگزاری همایش ارائه داد.

 

 در بخش دیگری از این نشست آتنا رفیعی پور دبیر علمی این همایش نیز ضمن ارائه گزارش انجام فعالیت های مربوط به روند آمادگی و نحوه برگزاری این همایش اظهار کرد: همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی از حساسیت علمی بیشتری نسبت به سالهای پیش برخوردار بوده و از 31 استان کشور 667 مقاله علمی داوری و تایید شده است.

 

مصطفی راسخی نژاد دبیر اجرایی همایش نیز توضیحاتی پیرامون برنامه ها و امکانات علمی، آموزشی و رفاهی همایش ارائه داد.

 

انتهای پیام/


١١:٥٥ - شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ٧٦٧٠٢    /    تعداد نمایش : ٢١٦