صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ثبت 823 اثر فرهنگی توسط دانشگاهیان علوم پزشکی شهید بهشتی در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ

 در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ 823 اثر فرهنگی توسط دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ثبت شد. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی، در دهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت 823  اثر توسط اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ثبت شد.

 

بر اساس این گزارش با توجه به آیین نامه داوری جشنواره سیمرغ، تمامی آثار بخش های فیلم، تئاتر، موسیقی و هنرهای نمایشی 30 اردیبهشت ماه 98 به دبیرخانه دائمی جشنواره ارسال شده است و  فرآیند جمع آوری آثار فیزیکی مربوط به رشته های هنرهای تجسمی شامل عکاسی، نقاشی، طراحی،  نگارگری، کاریکاتور، خوشنویسی و پوستر نیز در بخش های اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه بلافاصله توسط دبیرخانه دانشگاهی جشنواره سیمرغ انجام شد.

 

پس از انتخاب و تخصیص داوران، جلسات داوری در محل مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه از یکم تا 12  خرداد ماه برگزار شد و طبق آیین نامه داوری جشنواره، برای تمام آثار رسیده به دبیرخانه دانشگاهی کارنامه صادر می شود و آثار برتر به دبیرخانه دائم جشنواره ارسال می شود.

 

شایان ذکر است دهمین جشنواره فرهنگی سیمرغ با شعار«سالم زیستن، هنر است» تلاش دارد سبک زندگی سالم که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیا و اولیا الهی است را در جامعه دانشگاهی کشور ترویج کند.

انتهای پیام/

  


١٣:٤٦ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٣