صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه های تخصصی توسط مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه برگزار مي شود

 کنفرانس علمی جایگاه و اهمیت مطالعات میان رشته ای در توسعه طب سنتی  توسط مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی دانشگاه 22  آبان ماه برگزار می شود. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی، اینکنفرانس علمی  با همکاری مرکز تحقیقات کارآزمایی طب سنتی دانشگاه شاهد و با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه حکمت، فلسفه، اخلاق و تاریخ پزشکی  برگزار می شود.

از محورهای مورد بحث در این گردهمایی می توان به دانش های قدیم و جدید برای پرورش حکیمان آینده، جایگاه اخلاق معنوی در طب سنتی، جستاری در کاربست حکمت و فلسفه در ساختار و مبانی پزشکی نزد ابن سینا و روش شناسی پژوهش های بین رشته ای موسیقی و پزشکی اشاره کرد.

 

 استانداردهای اخلاقی انجام کارآزمایی بالینی استاندارد در ایران، مبانی فلسفی سنتی و کاربرد علوم و فناوری های نوین در گسترش طب نیز از دیگر محورهای مورد بحث در کنفرانس مذکور است.

 

 براساس این گزارش  کارگاه تخصصی بکارت و معاینه آن از دیدگاه پزشکی، فقهی و حقوقی نیز پنجشنبه 23 آبان ماه در تالار دانشکده طب سنتی  برگزار می شود.

 این کارگاه تخصصی توسط گروه اخلاق در سلامت باروری و مامایی مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی و  با همکاری پژوهشکده حقوق بنیادی پارس و انجمن بین المللی اخلاق زیستی اسلامی برگزار  خواهد شد و از امتیاز بازآموزی برای گروههای هدف برخوردار است.

 

براساس این گزارش کارگاه های مذکور در تالار دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان شهید عباسپور(توانیر) ، بن بست شمس ، پلاک 8 تشکیل می شود. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 88781036 داخلی 204 تماس حاصل کنند.

 

انتهای پیام/


١١:٥٧ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٨٤٨١٠    /    تعداد نمایش : ٢٨١