صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جشنواره دانشجویان علوم پزشکی آتا،اسفندماه برگزار می شود

جشنواره اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند دانشجویان علوم پزشکی در تحقق پاسخگویی اجتماعی هشتم اسفند ماه 98  برگزار خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  به نقل از معاونت آموزشی،  در راستای استعدادیابی و افزایش شور و نشاط علمی در دانشجویان و تلاش بیشتر برای ارائه خدمات باکیفیت تر به مردم، جشنواره ای با عنوان  اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند دانشجویان علوم پزشکی برگزار می شود.


 
در این جشنواره یک روزه که با موضوع نوع دوستی و پاسخگویی نیازهای جامعه  برگزار می شود، فعالیتهای منتخب دانشجویان در قالب سخنرانی ۱۰دقیقه ای ارایه خواهد شد.


 
ارتقای سلامت، عدالت، توجه به مفهوم سلامت و محیط، سلامت یکپارچه، توانمندسازی جامعه، ترجمان دانش به زبان مردم، دانشگاه بدون مرز، مشارکت در برنامه های کاهش آسیب، معیارهای ارزیابی نهایی  از محورهای  مورد بحث در جشنواره مذکور است.


 
میزان مشارکت فعال دانشجویان(منظور تعداد و سهم دانشجویان دخیل از ایده تا عمل)، میزان نوآوری و خلاقیت در خدمت ارایه شده، تاثیرگذاری و اثربخشی خدمات ارایه شده، جمعیتی که از خدمت مذکور بهره مند شده اند، علمی بودن و مبتنی بر شواهد قابل دفاع، رعایت دقیق اصول اخلاقی در شیوه ارایه خدمات از معیارهای ارزیابی نهایی در این جشنواره هستند.


 
علاقه مندان و واجدان شرایط برای شرکت دراین جشنواره، می توانند خدمات خود را به شکل ساده و در قالب یک فایل صوتی یا تصویری ۳ تا ۵ دقیقه ای، به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی واقع در ساختمان ستادی شماره یک طبقه اول ارائه کنند.


 
براساس این گزارش آثار مذکور از طریق کلان منطقه ۱۰، پس از شناسایی و راستی آزمایی به دبیرخانه جشنواره دانشگاه علوم پزشکی ایران ارسال خواهد شدو علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه جشنواره دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی ایران ، شماره ۸۶۷۰۲۲۵۱ و ۸۶۷۰۲۲۰۵  تماس حاصل کنند.


 
برای دریافت جدول زمان بندی و پروتکل دقیق تر مراحل مختلف این جشنواره اینجا کلیک کنید.

 

انتهای پیام/
 

 


١٠:٣٢ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٧٦٩    /    تعداد نمایش : ٢١٦