صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

همایش آشنایی با دستیاری پزشک پژوهشگر برگزار می شود

همایش آشنایی با دستیاری پزشک پژوهشگر یکشنبه 17 آذرماه در تالار امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از معاونت آموزشی، این همایش توسط دفتر استعدادهای درخشان و نخبگان دانشگاه با همکاری وزارت بهداشت ویژه دانشجویان استعداد درخشان رشته های پزشکی و دندانپزشکی برگزار می شود.

در این گردهمایی که با حضور دکتر حیدر زاده مشاور معاونت تحقیقات و فن آوری و دبیر برنامه پزشک پژوهشگر از ساعت 16-14 روز 17 آذرماه برگزار می شود، دانشجویان استعداد درخشان پزشکی و دندانپزشکی با شرایط و مشخصات دوره پزشک پژوهشگر آشنا خواهند شد.

 

دستیاران پزشکی و دندانپزشکی در دوره پزشک پژوهشگر علاوه بر آموزش بالینی در مقاطع تخصصی، فوق تخصصی و فلوشیپ، آموزش های تحقیقاتی لازم را دریافت کرده و همزمان مدرک دکتری تخصصی (Ph.D) را دریافت می کنند.

 

متقاضیان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی استعدادهای درخشان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نشانی  http://talent.sbmu.ac.ir  مراجعه کرده و یا با شماره 23872316 یا 22439856 تماس بگیرند.

 

انتهای پیام/


١٠:٥٧ - دوشنبه ١١ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٥٧٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٤٩