صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق در بیمارستان شهدای تجریش

دوره آموزشی اطفاء حریق و Drill، با توجه به اهمیت آشنایی با کلاس های مختلف اطفای حریق و نحوه کار با خاموش کننده ها، در بیمارستان شهدای تجریش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، به نقل از بیمارستان شهدای تجریش، 21 دی ماه دوره آموزشی اطفاء حریق به صورت تئوری و عملی توسط مهندس کامرانی، فرمانده ایستگاه آتش نشانی29 تهران با هماهنگی خانم حیدرزاده دبیر کمیته مدیریت خطر، حوادث و بلایا مرکز در سالن اجتماعات مرکز برگزار شد.
 
 
گروه هدف شرکت کنندگان با توجه به هسته اصلی تیم آتش نشان شامل کارکنان حراست و کشیک اداری، کارکنان دفتر خدمات و پشتیبانی و مسئول تاسیسات، رابطین بحران بخش ها و واحدها و سایر کارکنان علامند بود.
 
هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارائه مباحث مطرح شده در کلاس تئوری شامل آشنایی با مثلث حریق، کلاس های مختلف حریق، منابع ایجاد حریق و آتش سوزی، راه های مقابله با انواع کلاس های حریق و آشنایی با انواع خاموش کننده های حریق بود. 
 
در پایان کلاس شرکت کنندگان در محوطه باز بیمارستان به صورت عملی اقدام به اطفاء حریق جهت آشنایی کامل با نحوه اطفاء حریق و کپسولهای آتش نشانی کردند.
 
انتهای پیام/
کد خبرنگار: 7702 ی.ق
 


١٥:٥٨ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٨٧٥٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٧١