صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی ارائه دهندگان خدمات آموزشی هنگام ازدواج برگزار شد

کارگاه آموزشی مربیان ارائه دهنده آموزش های هنگام ازدواج دانشگاه های علوم پزشکی به میزبانی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل از معاونت امور بهداشتی، این دوره آموزشی با توجه به تغییر محتوای آموزشی و در راستای ارتقای خدمات مرتبط با برنامه های  آموزشی هنگام ازدواج و پس از آن برگزار شد.

 

در این دوره دکتر محمدی نیا معاون فنی معاونت امور بهداشتی دانشگاه با اشاره به اهمیت برنامه های آموزشی گزارشی درخصوص این برنامه و چالش های موجود در دانشگاه ارایه کرد.

 

دکتر یمانی معاون دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت نیز در این کارگاه به تشریح وضعیت اجرای برنامه در کشور پرداخت.

 

در ادامه کارگاه با توجه به تغییرات صورت گرفته در محتوای آموزشی مدرسان دوره آموزش های لازم را به شرکت کنندگان و مربیان زن و مرد ارایه دهنده آموزشهای ازدواج ارایه کردند.

 

در بخش دوم کارگاه نیز شرکت کنندگان ضمن انجام کارگروهی و ایفای نقش به بحث و تبادل نظر درخصوص مباحث آموزشی ارایه شده در کارگاه پرداختند.

 

این دوره آموزشی توسط گروه سلامت خانواده معاونت امور بهداشتی دانشگاه و باحضور معاون فنی دفتر سلامت جمعیت،خانواده و مدارس وزارت بهداشت، معاون فنی معاونت امور بهداشتی، رئیس و کارشناسان اداره باروری سالم وزارت بهداشت برگزار شد.

 

همچنین در کارگاه مذکور مدیرگروه، رئیس گروه سلامت باروری و جمعیت، کارشناسان باروری سالم معاونت امور بهداشتی، مربیان ارشد و منتخب کشوری آموزش های ازدواج دانشگاه‌های علوم پزشکی(گرگان، اصفهان، شاهرود، کاشان، قم، تهران و شهیدبهشتی) و تمامی مربیان زن و مرد ارائه دهنده آموزش های ازدواج حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 

 


١٣:١٧ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٨٧٦٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٠