صفحه اصلي > اخبار > همایش ها 
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارایه آموزش مجازی به دستیاران و دانشجویان بیمارستان مسیح دانشوری

 معاون آموزشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از تداوم برنامه های آموزشی دستیاران و دانشجویان این مرکز بصورت مجازی خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به نقل ازبیمارستان دکتر مسیح دانشوری، دکتر پیام طبرسی ضمن بیان این مطلب گفت: جلسات مجازی گزارش صبحگاهی و ژورنال کلاب در این بیمارستان با همکاری واحد آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بصورت هفتگی برگزار می شود.

 

وی افزود: جلسات گزارش صبحگاهی در حال حاضر در این مرکز در روزهای زوج از ساعت ۸تا ۹صبح و جلسات ژورنال کلاب روزهای دوشنبه ظهر صورت مجازی برگزر می شود.

 دکتر طبرسی با بیان این که این جلسات از طریق اپلیکیشن  App Adobe connect انجام می‌شود گفت: دستیاران کشیک شب گذشته و اتند مسئول مورنینگ و چند رشته مختلف تا سقف 5 نفر با رعایت فاصله گذاری و اصول حفاظتی و بهداشتی در این جلسات حضور داشته و در مورد پروسه درمان و تشخیص بیماران پذیرش شده در شب گذشته و مشکل دار به تبادل نظر می پردازند.

 معاون آموزشی در ادامه گفت:سایر  دستیاران و اساتید نیز از طریق لینک مربوطه با استفاده از لبتاپ یا موبایل می‌توانند در این جلسه شرکت کنند . البته  امکان لینک شدن از خارج بیمارستان نیز فراهم است و باهماهنگی ادمینمی توانند به صورت مجازی در جلسه شرکت کنند.

دکتر طبرسی در خاتمه سخنان خود از زحمات دکتر عاطفه عابدینی درخصوص برنامه ریزی و انجام هماهنگی های مورد نیاز برای برگزاری این برنامه ها و جلسات قدردانی کرد.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: 7700 س.ع

 


١٣:١٦ - يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٩    /    عدد : ٩٢١٥٥    /    تعداد نمایش : ١٩٦